carat_buk2650000
carat_buk2650000_2
carat_buk2650000_3
carat_buk2650000_4
carat_buk2650000
carat_buk2650000_2
carat_buk2650000_3
carat_buk2650000_4
CARAT CARACOUP 265 tegelzaagmachine 1000W incl. zaagblad CDC - BUK2650000
Dit product is niet meer beschikbaar
Productomschrijving:
  • Caracoup
  • Professionele machines geschikt om faïence, tegels en volkeramische tegels te zagen. Sporadisch kan ook natuursteen tot 20 mm dik gezaagd worden
  • Zagen van rechhoekige gaten in tegels is mogelijk door de mogelijkheid van invallend te zagen
  • Traploos verstekzagen van 45° tot 90° mogelijk
  • Deze machine is voorzien van een bovengeleiding, zaagwagen met 6 gelagerde wielen, inklapbaar onderste, professionele waterpomp, verstelbare materiaalaanslag en diamantzaag Ø200 mm (type CDC2004000)
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Vermogen: 1000 W
  • Diameter (zaagblad): 265 mm
  • Max. diepte: 30 mm
  • Zaaglengte: 650 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452991046
  • Artikelnummer leverancier: CARAT BUK2650000
Vermogen
1000 W
Diameter (zaagblad)
265 mm
Max. diepte
30 mm
Zaaglengte
650 mm